Vytvoření a správa Facebook stránky

Facebook má momentálně registrovaných přes čtyři miliónů českých uživatelů. Je to ideální nástroj pro komunikaci s vašimi fanoušky a budování povědomí o vaší značce brand.

Každému marketingovému kanálu, který využívá jakákoliv značka, je potřeba věnovat zvláštní péči. Zvlášť pokud jde o sociální sítě, které nefungují primárně jako kanál akviziční, ale brandový. Facebook je místo, kde se vaše značka/produkt potkává s vašimi zákazníky a fanoušky a tak je k tomu potřeba také přistupovat. Vaše strategie by se tedy měla přizpůsobit pravidlům komunikace na facebooku a zejména vaší cílové skupině.

Ideální je mít připravenou jednotnou strategii připravenou pro všechny online kanály dohromady. Jen tak maximalizujete úspěch vaší online komunikace. To pro vás také rádi připravíme.

Analýza a návrh komunikace na Facebooku

Jako u většiny projektů je důležité mít pořádnou analýzu současného stavu vaší firmy na sociálních sítích.

Co taková analýza obsahuje:

  • nastavení cílů, kterých chceme dosáhnout
  • návrh obsahu
  • jak oslovit tu správnou cílovou skupinu
  • jak propojit facebook vaší firemní stránky s celou

Co správa facebooku zahrnuje

  • Vytváření vhodných příspěvků optimalizovaných pro vaši cílovou skupinu
  • Příprava grafických podkladů
  • Promování marketingových akcí koncovým zákazníkům
  • Infolinka / komunikace se zákazníky

Váš facebook účet je vizitkou vaší firmou. Pravděpodobně první, se kterou se potenciální zákazník setká, pakliže se rozhodne vyhledat vás v online prostředí (na internetu). Ke každému obsahu stránky tedy připravujeme originální texty a grafiku v souladu s korporátní identitou vaší firmy.

Spousta firem razí cestu, co největšího počtu fanoušků. My spíše vsázíme na reach (dosah příspěvků) a váš zisk. Správně vytvořené příspěvky totiž mohou mít i o několik stovek procent větší dosah než má vaše stránka fanoušků.

Ukázky komunikace na Facebooku

jecminek-facebook-ukazka-komunikace-4 jecminek-facebook-ukazka-komunikace-1
jecminek-facebook-ukazka-komunikace-2 jecminek-facebook-ukazka-komunikace-3